Bozita
Agria

Kontakt

Har du material till hemsidan så ser vi gärna att ni skickar det till webmaster, kontaktinformation hittar ni här

Styrelsen

Ordförande

Tomas Jensen, 070-6662323
tomas@trossnasgard.se
______________________________________________________

Ledamot / vice ordförande/resultatansvarig jaktprov

Mikael Eriksson, 0591-180 92, 070-204 24 48
golv.micke@telia.com
______________________________________________________

Ledamot / sekreterare

Lisa Danielsson,  070-215 41 19
lisa.danielsson@telia.com
______________________________________________________

Ledamot / kassör

Christina Berg tel 0240-174 37, 070-591 37 03
christina-berg@tele2.se
______________________________________________________

Ledamot

Mårten Berg 0587-10141, 070-606 6175
marten.berg@telia.com
______________________________________________________

Ledamot

Marika Ericson 070-746 30 48
marika@gruvris.se

_______________________________________________________

Ledamot

Rolf Hellberg 0247-40847 070-585 6630
024740847@telia.com

______________________________________________________

Suppleant

Fredrik Andersson, .
.

______________________________________________________

Suppleant

Anders Andersson, 070-8244295
anders.kent.andersson@live.se
______________________________________________________

Valberedning

Sammankallade: Eva Cederblad, eva.cederblad@telia.com
Ove Nettelbo ove.nettelbo@telia.com
Kristina Söderström kristina.soderstrom@mellanskog.se

 

______________________________________________________

Resultatansvarig ordinarie-  och särskilda prov

Mikael Eriksson, 0591-180 92, 070-204 24 48
golv.micke@telia.com

Resultatansvarig viltspårprov

Carola Pettersson, 070-325 08 88
carola.pettersson@componenta.com

 

Utställning

Rita Ohlson, 070-3663131
rita.ohlson@telia.com

 

Senast uppdaterad 2017-05-03